KAYI OSGB Hizmet sunmaya başladı!..

Bilindiği üzere 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ve ilgili yönetmelikler gereği iş yerlerinde çalışanların sağlık muayenelerinin yapılması yasal bir yükümlülüktür. Çalışanların sağlık kayıtlarının işe girişten itibaren başlanarak kanuni sürelerle yenilenmesi ve saklanması gerekmektedir.

 Bir araya getirdiğimiz 20 yıllı aşkın tecrübemiz, konusunda uzman doktorlarımız, sağlık personelimiz ve son teknoloji yatırımlarımız ile Modern Mobil Sağlık Hizmetleri bizim işimiz.

İşte bu hassasiyetimiz ışığında hazırlamış olduğumuz son teknoloji araçlarımız ile tecrübeyi bir araya getirerek kurduğumuz KAYI OSGB Uzman Kadrosu ve Kaliteli Hizmet anlayışıyla, doğru, güvenilir ve sağlıklı hizmet sunabilmek amacıyla Modernize edilmiş 3 Araçlık mobil sağlık filosu ve yerinde sağlık hizmetleri sunmak üzere hazır hale gelmiştir.

Kurulduğu tarihten bu güne 100,000′den fazla çalışana mobil sağlık hizmeti sunan firmamız her geçen gün artan müşteri portföyü ve hizmet kalitesi ile siz değerli müşterilerine çözüm üretmeye devam etmektedir.

Genel içinde yayınlandı

Bir cevap yazın