Kurumsal

KAYI OSGB, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve ilgili yönetmeliklerin getirmiş olduğu tüm yükümlülüklerin işveren ve çalışanlar tarafında uygulanabilmesini sağlamak amacıyla kuruldu. İSG Kültürünün ülkemizde her seviyedeki bireyin ortak dili haline gelmesi ve sürdürülebilir kılınması için projeler geliştirmektedir.

 

Bu doğrultuda hizmet verdiğimiz tüm kurum ve kuruluşların Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı uygulamaları çerçevesinde gerekli hazırlık ve uygulamalara klavuzluk ederek, İş Kazaları ve Meslek Hastalıklarına karşı, modern teknoloji ve uygulanabilir uygulanabilir mühendislik yaklaşımı ile farklı disiplinlerin bakış açısıyla kurumlara özel danışmanlık hizmetleri geliştirmektedir.

 

Profesyonellerimiz “Sağlık İşinize Gelecek” vizyonuyla çalışanlar için, İş sağlığı ve Güvenliği konusunda temel hakların korunması ve yasal sorumlulukların yerine getirilmesini hedefleyerek, Kurumların varlığının ve sağlıklı çalışma ortamının sürdürülebilir olmasına klavuzluk eder.

 

Tüm uygulamalarını Türk Güven yazılımıyla online ve denetlenebilir sistemleriyle sahada uygulamaların kolaylaştırılmasını sağlar. Sağlıklı işyerlerinin verimli ve sürdürülebilir güvenli çalışma ortamlarının oluşturulmasını sağlar.

Vizyounumz

Tüm toplumu kucaklayan ve tüm toplumun kucakladığı, ulusal ve uluslararası düzeyde saygınlığını ve hizmet kalitesini sürekli geliştiren bir insani yardım kuruluşu olmak. Müşterisi, çalışanı ve anlaşmalı kurumları ile birlikte ülke ekonomisine değer katmak; ticari faaliyetleri ile sadece içinde bulunduğu toplumun değil, tüm insanlık için faydalı, hizmet kalitesini sürekli geliştiren bir kurum olmaktır.

Misyonumuz

Konusunda uzman eğitmenlerimiz ile birlikte toplumun ilk yardım, yangın, mesleki eğitim hizmetleri gibi ihtiyaçlarını karşılayabilmek, bu doğrultuda insan sağlığının korunması için her koşulda, yerde ve zamanda kaliteli ve yenilikçi hizmet vermektir.

Bunları Biliyor Musunuz?

Sektörden güncel bilgiler için blog yazılarımızı takip edebilir yazılmasını istediğiniz diğer bilgilendirmeler için bizllere iletişim formundan yazabilirsiniz.